Ingen er logget inn Logg inn

Fibersnorer LC OM4

Sist oppdatert: onsdag, februar 06, 2019

Vi har nå fått til lager store mengder fibersnorer, LC-LC duplex OM4. Snorene har vi i lengder fra 0,5 m opp til hele 40 m. Snorene er merket med elnummer i hver ende. Snorene finner du her




Siste saker

  1. Patchepanel for sikringsskap Trond Halleraker 06-feb-2019
  2. Fibersnorer LC OM4 Trond Halleraker 06-feb-2019
  3. NEK med ny FAQ for NEK-700 serien Trond Halleraker 16-jan-2019
  4. Oppskruing av dataskap Trond Halleraker 21-jun-2016
  5. Norges Varemesse på Eliaden i Lillestrøm Admin FUNBIT 08-feb-2014

Emner


Arkiv


Sett denne?